• TEFTİŞ SİSTEMİNİN NUR TOPU GİBİ BİR SORUNU (MU) OLDU
  TEFTİŞ SİSTEMİNİN NUR TOPU GİBİ BİR SORUNU (MU) OLDU
 • BAKANLIK MAARİF MÛFETTİŞİ ATAMALARI İPTAL
  BAKANLIK MAARİF MÛFETTİŞİ ATAMALARI İPTAL
 • 16. İL TEMSİLCİLER KURULU TOPLANDI
  16. İL TEMSİLCİLER KURULU TOPLANDI
 • XI. Uluslararası Eğitim Denetim Kongre Programı Yayınlandı
  XI. Uluslararası Eğitim Denetim Kongre Programı Yayınlandı
 • MEB den MÜFETTİŞLİK ATAMALARININ İPTALİNİ İSTEDİK
  MEB den MÜFETTİŞLİK ATAMALARININ İPTALİNİ İSTEDİK
 • BAKANLIK MAARİF MÜFETTİŞİ MÜLAKAT VE ATAMALARI İPTAL EDİLDİ
  BAKANLIK MAARİF MÜFETTİŞİ MÜLAKAT VE ATAMALARI İPTAL EDİLDİ
 • Dünya Emekçi Kadınlar Gününü Kutlarız
  Dünya Emekçi Kadınlar Gününü Kutlarız
 • MEB BakanYardımcısı Sayın İbrahim ER’e Ziyaret
  MEB BakanYardımcısı Sayın İbrahim ER’e Ziyaret
 • Basında TEM-SEN
  Basında TEM-SEN
 • Sayın Erkan AKÇAY’ı Ziyaret Ettik
  Sayın Erkan AKÇAY’ı Ziyaret Ettik
KONYA İL TEMSİLCİLİĞİMİZ BAŞARILI BİR ÇALIŞMAYA İMZA ATTI

alt

Genel Başkanımız  Nermin TAŞCIOĞLU, Genel Sekreterimiz Cengiz EKŞİOĞLU ve Mali İşler Sekreterimiz Yusuf Ziya ACUN’unda katıldığı;

Konya İl Temsilciliğimiz, Konya Milli Eğitim Müdürlüğü Maarif Müfettişleri Başkanlığı ve Necmettin Erbakan Üniversitesi işbirliğiyle   “Yönetimden Denetime Karşılaştırmalı Eğitim” temalı,  Maarif Müfettişleri Eğitim Toplantılarının birincisi 10 Haziran 2014 tarihinde   başarıyla gerçekleştirilmiştir.

Maarif Müfettişleri ile akademisyenleri bir araya getiren,  eğitim ve eğitim denetimi alanında gerçekleşen gelişmeleri, ulusal ve uluslar arası düzeyde takip etmeyi,  gözden geçirmeyi ve değerlendirmeyi hedefleyen ve çok verimli geçen  bu toplantıda Yrd.Doç. Dr. Ali Ünal tarafından “Eğitim Denetiminde Yönelimler”, Doç. Dr. Mustafa Yavuz tarafından  “ Küresel Sınavlardan Dersler ” ve “Bir okul tasarlama”, konulu sunumlar yapılmıştır.

Toplantı sonrasında Konya İl Temsilciliğimizce hazırlanan plaketler; “Ne olursan ol,  yine gel” sözleri  ile dünyaya ün salmış Mevlana şehri Konya’da, Konya İl Temsilciliğimiz, Konya Maarif Müfettişleri Başkanlığı ve Necmettin Erbakan Üniversitesi, işbirliğinde Maarif Müfettişleri Eğitim toplantılarının birincisini katılmaktan büyük mutluluk duydum. Türk Eğitim ve Denetim Sisteminin etkili ve nasıl verimli olabileceği sorularının, çağdaş ve bilimsel açıdan cevabını bulmak için,  böyle seçkin akademisyenler ve uygulayıcıların bilimsel bir platformda  bir araya gelmesini takdire değerdir,  bu nedenle böylesi başarılı bir etkinliğin gerçekleşmesindeki katkılarınızdan dolayı sizleri kutluyorum” diyerek  Genel Başkanımız Nermin TAŞCIOĞLU tarafından Konya Maarif Müfettişleri Başkanı Sayın Bünyamin BAYRAM’a,  Sayın Doç. Dr. Mustafa YAVUZ’a ve Sayın  Yrd.Doç. Dr. Ali ÜNAL’a  takdim edilmiştir.

 Yukarı Geri Ana Sayfa